-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=-
Indrumari pentru incepatori privind discutiile pe mess !! 2z8bv9c
-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=-
Indrumari pentru incepatori privind discutiile pe mess !! 2z8bv9c


 

AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Indrumari pentru incepatori privind discutiile pe mess !!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
EvoLuTioNN*
Founder
EvoLuTioNN*

Mesaje Mesaje : 30
Reputatie Reputatie : 2
Localizare Localizare : Corni/Botosani
Indrumari pentru incepatori privind discutiile pe mess !! Empty
MesajSubiect: Indrumari pentru incepatori privind discutiile pe mess !! Indrumari pentru incepatori privind discutiile pe mess !! Icon_minitime1Dum Iun 24, 2012 4:42 am

Dupa cum spune si titlu m-am saturat sa tot spun accelasi lucruri de n' ori asa ca am deschis un topic .

1. Serv zm.idle.ro nu are nici un redirect , nu a avut si nici nu va avea nici un redirect .

2. Cand imi scrieti pe mess nu da-ti buzz ca neghiobii va dau pe loc ignore.
- Expresia " Da-mi si mie admin / Da-mi si mie lvl 8 / Da-mi si mie niste credite " duce la ignore

3. Pt numele rezervat cand scriu nume si pass ( Ex: Taran / neghiob unde Taran este numele si neghiob este passwordu ) imi scrieti numele si passul de la cont , daca nu stiti lucrurile astea nu mai cereti ... intalnesc des lume care ma intreaba ce e ala pass ... cautati pe google nu e greu.

4. Nu ma intereseaza parerile voastre personale despre forum , server , adminii de pe server etc le tineti pt. voi sau vi le bagti in ....

5. Multi imi zic " Esti pus aici sa imi explici " .. NU SUNT AICI SA VA EXPLIC jocul este free , nu trebuie sa va explic nimic , daca a-ti da bani sa jucati pe server ( exceptie fac GM ) atunci poate vi s-ar mai explica cateva lucruri .

6. NU ma stresati pe mess ca a-ti pierdut lvl si creditele va sar 3 zile asteptati pana ne ocupam de ele deobicei seara .

7. La id-ul zm_idle_ro ma gasiti pe mine si mai rar skywalker ( o data pe an cand greseste id-ul ) doar eu EvoLuTioNN*.

8. NU mai cereti addonsu de la server ca nu vi-l da nimeni ( nici daca imi da-ti 500 de euro tot nu vi-l dau ) .

9. Numele rezervat nu este SLOT ( GM / VIP ) nu faceti confuzie .



Vor mai fii completari
Sus In jos

Indrumari pentru incepatori privind discutiile pe mess !!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=- :: ๑۩۞۩๑ Serverele Comunitatii ๑۩۞۩๑ :: FORUM Zm.Idle.Ro :: Anunturi-